Uyarı

-Atıfta Bulunma:
Bu sitede bir Makale, Güncel Yazı,Araştırma Yazısı,Rapor ‘u atıf olarak göstermek için;
Atıf için: Ad soyad, Sayfa Adı ya da Başlığı, Yayın Tarihi , Web Adresi, ( Son Güncellenme Tarihi / Erişim Tarihi ) formatında belirtilmesi gerekmektedir.
– Telif Hakları:
İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belgeler ve her türlü fikri haklar ile tüm telif hakları Ümit Güven AKÇAKAYA ‘ya aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.
Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Ümit Güven AKÇAKYA’ nın önceden yazılı iznine tabidir.
Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler Ümit Güven AKÇAKYA’ nın yazılı izni olmadan ya da kaynakçada alıntılama yapıldığı belirtilmedikçe hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
© TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
-Genel Site Hakkında Bilinmesi Gerekenler:
a) Bu site tamamen karşılıksız hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede sitede reklama yer verilmemeye çalışılmıştır. Gözden kaçmış reklam vb. varsa kesinlikle bu siteyle bir ilgisi olmadığının bilinmesi gerekir.
b) Bu sitedeki yazılar ve yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi yada kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi yada yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Site katiyen yatırım danışmalığı amacı ve niteliği taşımamaktadır. Bu sitedeki yazıları dikkate alanlar tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar.
c) Bu sitede yer alan yazılar yazarın adı belitilerekte, bu sayfaya link verilmek suretiyle, Başlığı ve içeriği hiç değiştirilmeden yayınlanabilir. Daha ayrıntılı bilgi ise Atıf Bulunma başlığı altında yer verilmiştir.
d) Bu sitedeki yazıların başlığının ve içeriğinin değiştirilerek yayınlanması halinde sorumluluk bunu yapanlara ait olacağı gibi aleyhlerine yasal yollara başvurulacaktır.